İMAJ OPTİK

Dünyanın en özel ve en çok tercih edilen markalarını bünyesinde bulunduran İmaj Optik, Antalya’da 4 farklı noktada bulunan şubeleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Modayı ayağınıza getiren ve markaları sizlere en uygun fiyatlar ile sunmayı hedefleyen İmaj optik kuruluş tarihi olan 2007 yılından bu yana hızlı bir şekilde yol almış ve bugün sizlere farklı noktalardan ulaşma imkanı vererek kalitesini ve farkını ortaya koymayı başarmıştır.

Kurucu Alper Ceylan önderliğinde prensiplerinden vazgeçmeyen ve her zaman kaliteyi baz alan ve sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen İmaj Optik, yeni ürünleri ve sezon sonu ürünleri ile hem web sitesi üzerinden hem de mağazalarından direk hizmet vermektedir.

Deneyimli personelleri ile size en çok yakışan gözlüğü bulacak ve yılın güneş gözlüğü trendlerini takip edebileceğiniz İmaj Optik firması ile tanışmadan gözlük almaya karar vermeyin. Yerli ve yabancı turistlere de hizmet veren ve satışlarını her geçen gün arttıran, yeni şubeler ile sizler ile buluşturmak üzere hazırlıklarını yapan İmaj Optik, gözlük dünyasına yeni bir soluk getiriyor yepyeni tasarımların sizler ile buluşmasını sağlıyor.

İmaj Optik Kurucusu Alper Ceylan Kimdir?

1980 Ankara doğumlu olan Alper ceylan, 2007 yılında hayat verdiği İmaj Optik için başarılı çalışmalarını sergilemekte ve alanında deneyimli ve fark yaratan hizmet kalitesi ile imaj Optik gün geçtikçe ilerlemesine yardımcı olmaktadır. 

 

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz

MERKEZ OFİS KONUM

ADRES: Üçgen Mahallesi, Sokullu Caddesi, No:9/A Çarşı, Muratpaşa, ANTALYA

Tel: +90 242 334 9920 / Fax: +90 242 334 9920

Email: bilgi@imajoptikantalya.com

Müşteri Memnuniyet Formu